Vandenis

Astrologų nuomone, Uranas, valdančioji Vandenio planeta, yra pati ekscentriškiausia iš visų Saulės sistemos planetų. Jo ašis pasvirusi nuo orbitos nedideliu 98º kampu, jis tarsi guli ant šono. Oro ženklas, globojamas planetos Urano. Urano įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės nuolat ieško naujovių. Genijų ženklas. Jų protas aiškus, jų idėjos originalios. Vandenis stiprios valios, mėgstantis naujoves, įžvalgus, darbštus, siekiantis idealų.

Vandeniai gimtadienį švenčia: Sausio 21 – vasario 18 d.
11-as Zodiako ženklas
3-ias Oro ženklas
3-ias pastovus ženklas
Valdančioji planeta: Uranas.
Laimingi skaičiai: 4 ir visi, kurie dalijasi iš 4.
Astrologinės spalvos: mėlynai žalia, ultramarinas, violetinė.
Astrologinis ženklas: Vandenis.
Astrologiniai akmenys: granatas, ametistas.
Vandenis valdo 11-ąjį horoskopo namą. Geriausi partneriai: kiti oro ženklai Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis. Sunkiai sutaria su Tauru, Skorpionu ir Liūtu.
Po šiuo ženklu gimė Galilėjus, Edisonas, Bernsas, Baironas, Mocartas, Šubertas, Linkolnas, Ž. Vernas, Edgaras Po, Čarlzas Dikensas, R. Reiganas, B. Jelcinas.
Kai Saulė būna priešais pietinį Urano polių, visa šiaurinė planetos pusė skendi visiškoje tamsoje maždaug 20 metų. O kai Saulė būna priešais šiaurinį Urano polių – visas pietinis pusrutulis kenčia tamsą. Urano ypatybės, skiriančios jį iš kitų planetų, gerai tinka ir Vandenio ženklo žmonėms apibūdinti: jie patenka į platų diapazoną nuo pačių paprasčiausių žmonių iki genijų.
Vandenis – duodantis ženklas, simbolizuojamas žmogaus, pilančio vandenį. Vandeniai stengiasi padaryti gero žmonijai. Šio ženklo žmonės įsilieja į pasaulį ir skina laurus: garbę ir turtus. Vandenis turi gilų savininkiškumo jausmą, kuris paprastai būna apdovanojamas.
Vandenis turi trigubą jėgą ir, astrologų žodžiais tariant, yra tiesiog nenugalimas. Pirmiausia todėl, kad jis yra Oro ženklas ir pasižymi aštriu protu. Antra, jis pastovus ženklas, jam priklausantys žmonės pasižymi užsispyrimu ir atkaklumu. Ir trečia, valdančiosios planetos – Urano – dėka jo nekamuoja žemiški rūpesčiai, kurie taip trukdo kitiems kasdieniniame gyvenime. Todėl nenuostabu, kad tiek daug žymių žmonių yra gimę būtent po Vandenio ženklu.
Skiriamieji “uraniški” ženklai: originalumas ir saviraiška.
Neįmanoma priversti Vandenį kalbėti ir daryti ne taip, kaip jis nori, nežiūrint visų pasekmių. Realybėje Vandenio sinonimas – saviraiška.
Vandeniai turi ir kitą bruožą, kuris aplinkinių suvokiamas kaip abejingumas aplinkai, dėl to jie kitiems dažnai atrodo šalti ir abejingi. Tačiau iš tiesų Vandeniai niekada nebūna abejingi. Jie tik ne visada užmezga santykius su žmonėmis. Jie mėgsta padėti, tačiau bijo būti išnaudojami. Ir jeigu Vandenis nepaklausys savo proto balso, jo gerumas gali išsekinti jį ir dvasiškai, ir materialiai.
Vandeniai subalansuoti, retai kada įsižeidžia, jei tik po ilgų apmąstymų nenusprendžia, kad su jais buvo neteisingai pasielgta. Jie retai praranda pusiausvyrą ir puikiai moka prisitaikyti prie aplinkybių bei nesivilioja gerbūvio stebuklais.
Psichoseksualinė Vandenio charakteristika
Vandenius jaudina naujovės, todėl jie ieško naujų įdomių žmonių, nori paliesti vis naujus kūnus. Sekse juos stimuliuoja partnerių įvairovė, tačiau tai jiems ne amoralumas, o “vandeniškasis” gyvenimas.
Vandenio ženkle užtvirtintas vidinis konfliktas, t.y. jis yra pastovus ženklas, tačiau iš kitos pusės jis trokšta permainų. Todėl Vandenis dažnai pakliūna į tarpusavio santykių konfliktus. Dažnai jie stengiasi išvengti vedybų ir kratosi jų tol, kol tik įmanoma.
Trauka žmonijai pas Vandenius tokia didžiulė, kad jie visgi išsirenka sau partnerį, tačiau vieną visam gyvenimui. Vandenis labiausiai iš kitų Zodiako ženklų stengiasi atsikratyti visuomeninių ir tėvystės pareigų, priešindamasis ir protestuodamas.

Vandenio moteris

Ji yra atlaidi sau, mėgsta nenuobodų gyvenimą, kupiną ypatingo jaudulio, nuotykių. Yra itin supratinga, emocinga, ir tuo seksuali. Ji visad krypsta į kraštutinumus, nežygiuoja kelio viduriu. Savo mylimajam gali sukurti pavydėtinus namus, netgi tapti šeimininke ir sudaryti tobulumo įspūdį. Gali pradėti ypač rūpintis kitų žmonių gyvenimu.

Kaip su ja sutarti

Ją sunku apgauti, todėl būk tiesus, atviras, garbingas, bet nevaizduok naivuolio. Didžiausias jos priešas – bandymas ją sutvardyti. Priimk ją tokią, kokia yra, atnešk gėlių, pagirk jos moteriškumą ir būk geras kantrus klausytojas.

Vandenis vyras

Nenurimstantis, žavintis ir užsispyręs, pernelyg pasitikintis savimi. Iš išorės gali atrodyti šaltas, mėgsta paflirtuoti, kai jam tai naudinga. Tačiau jei įsimyli, tai myli nuoširdžiai. Visada jaunas širdyje, turi unikalią vaizduotę, kuri veikia priešingą lytį it magnetas. Vedusiam dažnai kyla konfliktų dėl nesusipratimų. Jam reikia žmonos pagalbos, tačiau kažkodėl tuomet jis reikalauja nepriklausomybės. Jis nori aistros ir negali pakęsti „prilipimo“. Jam reikia pramogų. Jei žmona ištikima, jam gali būti nuobodu ir jis susiras meilužę. Sunkus tipas. Be to, darbas jam visados pirmoje vietoje.

Kaip su juo sutarti

„Neprilipk“, laikyk jį neaiškume, niekad neleisk, kad tavo meilę jis laikytų savaime suprantamu dalyku. Netapk „skudurėliu po kojomis“ – tai pražūtis. Naudokis talentu ir nepastovumu.

Vandenio sveikata

Kūno dalys, kurias reikia itin saugoti: kojos, kulkšnys, kraujotaka ir virškinimo traktas. Būsite sveikas, jei būsite laimingas. Bet koks stresas fiziškai veikia jo sveikatą.

Seksualumas

Jautrios vietos

Blauzdos ir kulkšnys. Masažuok ir bučiuok jo apatinę kojų dalį.

Vyras

Šio tipo vyras nemėgsta rutinos, jis eksperimentuotojas, žino daugybę mylėjimosi pozų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *