Avinas Avinas

Skaityti dienos horoskopą

Nesitikėkite džiugaus pritarimo kalbėdamas skaudžią tiesą, bet kai kurie dalykai turi būti pasakyti. Jūsų moraliniai standartai tikrai griežti, kai kam gal net per griežti.


Jautis Jautis

Skaityti dienos horoskopą

Esate linkęs įklimpti smulkmenose. Jei rengiate vakare pobūvį, per rūpesčius visai pamiršite, kad jis turėtų būti linksmas ir jums, ne tik svečiams. Pasistenkite atsipalaiduoti.


Dvyniai Dvyniai

Skaityti dienos horoskopą

Galite pasijusti įvarytas į kampą. Jei įmanoma, venkite ginčų, diskusijų, apskritai kuo mažiau bendraukite su kitais. Dvasinę pusiausvyrą padėtų atgauti geras filmas ar knyga.


Vėžys Vėžys

Skaityti dienos horoskopą

Visos galvosūkio dalys guli prieš jus ant stalo, tereikia jas teisingai sudėti. Save ir kitus pamatysite naujoje, tikroje šviesoje. Draugai ir šeima šįvakar pastebės, kad jūs pasikeitėte.


Liūtas Liūtas

Skaityti dienos horoskopą

Labai tinkama diena pagaliau imtis to, kas visad atrodė neįmanoma. Neįprasta problema reikalauja neįprasto sprendimo. Pradėkite nuo atsakymų ir sužinosite, koks iš tiesų buvo klausimas.


Mergelė Mergelė

Skaityti dienos horoskopą

Šiandien gali kilti rimtų problemų. Jūsų našta sunkėja. Gal verta stabtelėti ir pabandyti ramiai pažvelgti į viską iš šalies. Jei kitaip neišeina, verčiau darbas tebūna padarytas vėliau, bet gerai.


Svarstyklės Svarstyklės

Skaityti dienos horoskopą

“Nebūkite toks įsitempęs – laikas atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Sakykite “taip”, nors intuityviai norisi sakyti “ne”. Bent šįvakar išlįskite pagaliau iš savo futliaro.”


Skorpionas Skorpionas

Skaityti dienos horoskopą

Ketinate atgauti savo vietą scenos viduryje. Tik pasistenkite neįsijausti į superžvaigždės vaidmenį. Kontroliuokite savo elgesį. Net į jūsų pokštus bus reaguojama visai rimtai, tad galvokite, ką kalbate.


Šaulys Šaulys

Skaityti dienos horoskopą

Galite nors visą dieną gromuluoti kažkieno neatsargiai mestą frazę, bet taip nieko ir nesuprasite. Užuot klaidžiojęs tarp galimybių, gyvenkite tuo, kas realiai egzistuoja. Kai kurie dalykai iš principo negali būti vienareikšmiškai suprantami.


Ožiaragis Ožiaragis

Skaityti dienos horoskopą

Šiandien venkite atsakingų finansinių sprendimų. Nebesistenkite kovoti su jus užklupusiomis nesėkmėmis. Verčiau gerai išsimiegokite ir tikėkite, kad rytas už vakarą protingesnis.


Vandenis Vandenis

Skaityti dienos horoskopą

Jei jums atrodo, kad tikslas pagaliau pasiektas, tai tikriausiai klystate. Tai tik dar viena tarpinė stotelė. Galite patirti, kad daugelis nori to paties kaip ir jūs, tik drovisi garsiai tai pasakyti.


Žuvys Žuvys

Skaityti dienos horoskopą

Turėsite progą pirmasis sužinoti stulbinančią naujieną. Dirbti ar linksmintis teks vienam – vargu ar kam bus suprantami jūsų norai ir užmojai. Vakare galite nustebinti ne tik šeimos narius ar bičiulius, bet ir pats save.