Avinas Avinas

Skaityti savaitės horoskopą

avinasAVINAS


Jautis Jautis

Skaityti savaitės horoskopą

Sutriksite suvokęs, kad visi bando išsisukti ir nevykdyti ankstesnio susitarimo. Jūsų šeimynykščiai tiesiog dar nesuvokia jūsų siekių svarbos ir būtinumo. Apskritai savaitė pilna stresų ir konfliktų. Savaitgalį geriausiai pailsėtumėte vienas ar bent jau kuo mažesnėje kompanijoje.


Dvyniai Dvyniai

Skaityti savaitės horoskopą

Už viršvalandžius antradienį ir trečiadienį bus atlyginta su kaupu. Antroje savaitės pusėje didelė tikimybė užmegzti naują pažintį. Jei nesukliudys koks apmaudus nesusipratimas, ji turi visus šansus peraugti į tvirtą ilgalaikę draugystę.


Vėžys Vėžys

Skaityti savaitės horoskopą

Iki savaitės vidurio verčiau įsiklausykite į draugų patarimus. Ketvirtadienį ar penktadienį turėsite progą pelningai investuoti pinigus. Savaitgalį gali tekti ginti savo teisę į privatumą – atsiras norinčių kišti nosį ne į savo reikalus. Nedvejodamas meskite jau nebeperspektyvų užsiėmimą.


Liūtas Liūtas

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje vertėtų susitvarkyti dokumentus, dalykinius popierius, korespondenciją. Venkite papildomų pareigų ir atsakomybės. Savaitės viduryje nepasiduokite spaudimui priimti skubų sprendimą. Savaitgalis žada daug teigiamų emocijų ir romantiškų nuotykių.


Mergelė Mergelė

Skaityti savaitės horoskopą

Saugokitės neplanuotų išlaidų, galinčių turėti įtakos šeimos biudžetui. Pirmoje savaitės pusėje verčiau neskolinti ir nesiskolinti. Ketvirtadienį ir penktadienį nesiginčykite su mylimu žmogumi. Kaip tik tomis dienomis šeimos reikalams teks skirti visą savo dėmesį ir jėgas. Nekreipkite dėmesio į paskalas – tik patikrinti faktai gali būti jūsų sprendimo pagrindas.


Svarstyklės Svarstyklės

Skaityti savaitės horoskopą

Pirkiniai pirmoje savaitės pusėje bus sėkmingi ir atneš daug džiaugsmo tiek jums, tiek jūsų šeimai. Antroje savaitės pusėje artimam bičiuliui ar mylimam žmogui reikės jūsų pagalbos. Elkitės taip, kad jūsų draugystė dar labiau tvirtėtų.


Skorpionas Skorpionas

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje gali pradėti megztis naujas romanas. Gerai pagalvokite prieš įsiveldamas. Antroje savaitės pusėje galite neblogai užsidirbti, jei mąstysite strategiškai ir galėsite sau leisti ilgalaikes investicijas. Atidžiai įvertinkite savo biudžetą prieš priimdamas galutinį sprendimą.


Šaulys Šaulys

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmąsias tris savaitės dienas nesikiškite su patarimais – tegul kiti daro savo klaidas ir taiso jas patys. Verčiau stebėkite ir mokykitės. Antroje savaitės pusėje nepainiokite asmeninio gyvenimo su profesiniais interesais.


Ožiaragis Ožiaragis


Skaityti savaitės horoskopą

Pirmoje savaitės pusėje jums turėtų rūpėti tik tai, kaip uždirbti daugiau pinigų, daryti karjerą ar gal net pradėti naują verslą. Siekdamas padaryti įspūdį, saugokitės išleisti daugiau pinigų nei iš tiesų galite sau leisti.


Vandenis Vandenis


Skaityti savaitės horoskopą

Nedvejodamas skelbkite savo idėjas ir dėkite visas pastangas jas įgyvendinti. Metas ryžtingai atsikratyti praeities nesėkmių šleifo. Su niekuo nesileiskite į kalbas apie tai, kas buvo, bet jau seniai pražuvo.


Žuvys Žuvys

Skaityti savaitės horoskopą

Pirma savaitės pusė – apmąstymų, įvertinimų, klasifikacijos metas. Dėl savo polinkio į avantiūras ir nuotykius antroje savaitės pusėje susirasite naujų įdomių draugų. Tik reikės mažiau kalbėti, o daugiau veikti.