Žuvys

Bendra apžvalga

Vienas svarbiausių dalykų jums – tesėti pažadus. Tai itin aktualu bus 2018 metų pradžioje, kai draugai, iškilus svarbiam reikalui, pasikliaus jumis. Jau seniau užtikrinote juos, kad jiems nėra ko nerimauti, tačiau metams prasidėjus, turėsite galimybę dar kartą įrodyti, jog tvirtai laikotės savo žodžio. Tuo pat metu – apie kovo vidurį – pastebėsite, kad įtakingi ir aukštesnes pareigas užimantys kolegos iš jūsų tikisi net šiek tiek daugiau, nei ištesėto žodžio. Tačiau nesijaudinkite. Žvaigždės padės jums atlikti užduotį ir jums bus gausiai atlyginta už jūsų sąžiningumą, rūpestį bei sunkų darbą. Būkite ramūs, darykite viską taip, kaip mokate geriausiai ir pasiruoškite maloniai patirčiai – jausti pasitenkinimą savo darbu. Žinoma, po tokio sunkaus darbo ir disciplinos būsite daugiau nei pasirengę rimtoms linksmybėms – ir žvaigždės tikrai jomis atsilygins. Jums bus suteiktos visos galimybės šiais metais išvykti į ilgą kelionę, ir jei tik galite tokią kelionę paversti realybe – nedelskite. Jums tikriausiai jau norisi išvykti iš namų ir aplankyti vietas, kurias jau seniai troškote pamatyti. Padarykite tai dabar – ir pasiimkite mylimą bendrakeleivį (tik pasirūpinkite būtiniausius daiktus pasiimti su savimi, jei kartais iškiltų nesklandumų su bagažu). Jei jaučiate, kad santykiai keičiasi, ir ne į blogąją pusę, nesijaudinkite – galite būti 100 procentų teisūs. Ryšys tarp jūsų ir ypatingo žmogaus vis gilės ir metų pabaigoje taps išties rimtas – jei ne anksčiau. Jei dar neturite artimo žmogaus šalia, šeimos narys gali supažindinti jus su potencialiu partneriu – kažkuo, kas, pasak jo, “idealiai jums tinka”, maždaug liepos pabaigoje. Pamatysite – šis ryšys suteiks jums to, ko visai nesitikėjote. Ir priartėjus Naujiesiems metams suprasite, kad gavote viską, apie ką tik galima svajoti!

Meilė

Skaityti daugiau

Meilės deivė šiais metais jums atlygins už asmeninius atradimus ir puikų elgesį – jūs išties vykdėte savo pareigas ir sunkiai dirbote. Pasitenkinimas savo darbu suteiks jums tos ypatingos ramybės ir pasitikėjimo savimi, kuris taip sužavės tą ypatingą žmogų. Visata suteiks jums progų linksmintis ištisus metus – juoksitės ir pasakosite šmaikščias istorijas, kurios džiugins visus aplinkui jus. Jei šiltojo sezono viduryje būsite vieniši, pasiruoškite akliems pasimatymams, kuriuos surengs tie, kuriais pasitikite – tikėtina, kad vienas iš jų virs tvirtu ir džiaugsmingu ryšiu. Žinoma, reikia tinkamu laiku atsidurti tinkamoje vietoje – tačiau kai likimas jums toks palankus, verta rizikuoti. Be to, jūsų sėkmė darbe ir mylintys draugai neleis liūdėti ir leis jums pasijusti dar labiau geidžiamiems. Jei jau turite porą, fiksuosite įdomius judviejų santykių pokyčius. Nesibaiminkite net tuo atveju, jei jums patiko situacija, kuri buvo iki šiol. Metų pabaigoje suvoksite, kad geri jūsų santykiai virto tiesiog nuostabiais. Nesvarbu, ar esate vieniši, ar turite mylimą žmogų, šie metai suteiks jums daug pasitikėjimo savimi ir puikių santykių galimybių. Gal net išsiruošę keliauti siųsite mylimajam atvirukus iš egzotiškų vietų. Tai juk irgi gražu – tuo atveju, jei keliaujate ne kartu. O jei keliausite kartu, bendri džiaugsmai ir naujų patiekalų ragavimas suteiks dar daugiau impulsų jūsų tarpusavio ryšiui tvirtėti. Toli nuo namų galėsite nevaržomi džiaugtis vienas kitu ir mėgautis vienas kito draugija. Jums tikrai bus visokeriopai atlyginta – kaip jūs ir nusipelnėte.

Karjera

Skaityti daugiau

Patikimumas, viena svarbiausių jūsų savybių, suvaidins pagrindinį vaidmenį atliekant darbo pareigas 2018 metais. Ypatingas klientas iš jūsų norės daugiau, nei paprastai, ir jums reikės dirbti dar daugiau nei visada, kad išpildytumėte jo norą. Kai tai padarysite, tikėkitės pagyrų ir dar didesnio pasitikėjimo – nes jie žinos, kaip sunkiai dirbote. Pavasariui atėjus, vadovybė pastebės jūsų sėkmę ir patikės jums daugiau atsakomybės reikalaujančius projektus, tačiau, žinoma, ir jų lūkesčiai padidės. Likite lankstūs, daugiau bendraukite su kolegomis ir drąsiai lipkite karjeros laiptais. 2018 metais jums pasitaikys galimybė palikti įprastinę darbo vietą – važinėti pas klientus ar tiesiog ieškoti naujų galimybių sau ir savo verslui. Atsiverdami pasauliui, nepamirškite savo įprastinių pareigų. Jums reikia pasirodymo viešumoje, nesvarbu, ar žinote tai, ar ne, ir užtemimas kovą padės jums tai padaryti. Pasiruoškite pasakyti “ne” daugeliui prašymų – ir veikiausiai vieną didelį “taip”, ypač rugsėjį. Šiais metais bus itin svarbus pasiruošimas, taigi kruopščiai planuokite laiką. Jei reikalai darbe žymiai nepasikeitė iki rugpjūčio, kažką pakeiskite. Tai gali būti naujas projektas, kuriuo padėsite kitam departamentui, ar bet kas kita – svarbu tai, kad iki metų pabaigos jums reikia pokyčių. Kai ateis laikas, tikrai žinosite, ką reikia daryti, ir gruodžio pabaigoje galėsite pelnytai didžiuotis prabėgusiais metais.

Vienas komentaras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *