Vandenis

Bendra apžvalga

Jau nuo praėjusios vasaros pastebėjote keistą dalyką: kai kalbama apie finansus ar meilę, tampate itin kruopštūs ir skrupulingi, bet tam jums neprireikia nė kiek pastangų. Tai neįprasta jūsų būdui, kadangi paprastai išleidžiate viską, ką uždirbate. Vasario pabaigoje pamatysite, kad sugebėjote susitaupyti ne tiek jau ir mažai – ir ne tik kalbant apie pinigus. Tai labai pravers per kelis kitus 2006 metų mėnesius. Net jei prieš tai mokėjote elgtis su pinigais, šiuo laikotarpiu būsite impulsyvūs visose gyvenimo srityse – todėl iš jūsų galima tikėtis visko. Galimos neplanuotos išlaidos, taigi pagalvokite apie tokius dalykus, kaip automobilio remontas, namų remontas ar brangūs draugai, turintys finansinių problemų. Dabar, kai tai žinote, pasiruoškite nenumatytoms situacijoms, kurių gali pasitaikyti kovo pradžioje ar pabaigoje arba per pirmąją rugsėjo savaitę. Ir nenustebkite sulaukę netikėto telefono skambučio, laiško ar vizito, kuriuo jums brangus žmogus prašys pagalbos. Tiesiog būkite tikri, kad tikrai galite jiems padėti ir kad nedarysite meškos paslaugos. Jūs juk žinote skirtumą. O dabar apie meilę – ir tai, kaip jums seksis šioje srityje. Liepą galite tikėtis, kad jūsų naujai įgytą nepriklausomybę sutrikdys buvusio mylimojo ar sutuoktinio pasirodymas – kažko, kas norės įsitikinti, ar jūs nenorite pabandyti dar kartą. Jei jums vis dar įdomu, įsitikinkite, kad tikrai senoms problemoms turite naujų sprendimų arba kad jūsų galimas partneris iš tiesų nori išspręsti problemas. Jei ne, tiesiog mėgaukitės savo nepriklausomybe, kaip tai darėte ir anksčiau.

Meilė

Skaityti daugiau

Praėjusiais metais išmokote suvaldyti save ir pamatyti tikrovę tokią, kokia ji yra. Tai galima pritaikyti taip pat kalbant ir apie jūsų meilės gyvenimą – suprasite, kad gyvenate tikrovėje, o ne savo keistame fantazijų ir negalimų dalykų pasaulyje. Kaip jogos meistras išmokote technikos, kuri leidžia jums manipuliuoti realybe (arba savo pačių suvokimu) ir siekti savo trokštamų tikslų. Tuomet suvoksite, kad šis naujas gyvenimo matymas turi savo žavesio. Naujasis asmeninių atradimų skonis ir tai, kaip siekiate susipažinti su realiu gyvenimu, realiomis situacijomis, padės jums pasijusti nepriklausomiems. Kartais, ypač metų pradžioje, tai privers jus elgtis impulsyviai. Kadangi esate taip glaudžiai susiję su savo troškimais ir norais, greitai reaguosite į situacijas, kurios anksčiau jums neužkliūdavo. Pavyzdžiui, jei kas nors su jumis flirtuoja, o jums tai neįdomu, galite tiesiog šiurkščiai pasakyti, kad pasitrauktų. Arba jus gali suerzinti mylimasis ir savo susierzinimą galite iškloti tiesiai šviesiai. Tai nepatiks tiems, kurie jūsų atžvilgiu turi romantiškų tikslų. Tačiau, kaip ir dauguma atradėjų, nesirūpinsite kitų žmonių reakcijomis – mėgausitės savo kelione. Liepą į jūsų gyvenimą pasibels kažkas iš jūsų praeities. Jei pajusite, kad pakankamai pasikeitėte ir galite naujai išspręsti senas problemas, tuomet pabandykite dar kartą. Priimkite susižavėjimą kaip savaime suprantamą dalyką net tada, kai negalite įsivaizduoti, jog jūsų santykiai kada nors vėl taps romantiški. Vienišių gyvenime yra daug džiaugsmo – šis mėgavimasis nepriklausomybe neleis jums sustoti vietoje. Tačiau jei tas netikėtai pasirodęs žmogus jums vis dar rūpi ir abu siekiate bendrų sprendimų, – pirmyn, bandykite viską suklijuoti iš naujo.

Karjera

Skaityti daugiau

Kas nutiko ekscentriškajam genijui, idėjiniam vadui, kuris yra pats nepatikimiausias iš visų Zodiako ženklų? Šis įvaizdis nugrimzdo į užmarštį – pritrenkėte aplinkinius, sujungdami savo kūrybiškumą su žemišku praktiškumu, kuris lemia tai, jog sėkmingai pradedate ir baigiate bet kokius projektus. Šis naujai atrastas struktūros ir disciplinos jausmas lydės jus visus 2006 metus ir palengvins jūsų gyvenimą kur kas labiau, nei to galėtumėte tikėtis. Daug geriau seksis tvarkyti finansinius dalykus. Pasistenkite pagausinti savo turimus pinigus iki pirmųjų pavasario dienų. Tuomet gali vėl pasireikšti jūsų senieji įpročiai ir nustebinsite save impulsyviai priėmę svarbius sprendimus. Taigi pasitelkite savo protą ir sumąstykite, kaip apsisaugoti nuo neplanuotų išlaidų. Metų pradžia – tinkamas metas planavimui: neplanuotų išlaidų gali prireikti kovą ir rugsėjo pradžioje. Partneris ar draugas paprašys pagalbos pavasarį ar vasarą, todėl jums reikės padaryti dėl jo visa, ką galite. Jei visa eisis gerai, jums tikrai pavyks. Seni klientai, vadovai ir kolegos šiais metais atsidurs jūsų dėmesio pakraštyje. Tačiau verčiau jau rūpinkitės savaisiais karjeros tikslais – pasirenkite pasakyti “ne” dažniau, nei jums norėtųsi. Tie seni ryšiai daugiausia primins jums, kiek toli jau nuėjote, ir sustiprins pasiryžimą siekti savųjų karjeros tikslų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *