Svarstyklės

Bendra apžvalga

Metams prasidėjus, šeima ir namai suteiks jums tikro pasitenkinimo ir aktyvios veiklos – mažiausiai iki kovo vidurio. Taip pat mėgausitės meilės gyvenimu – nesvarbu, esate vieniši ar turite porą. Pastarieji metai išmokė jus prisitaikyti prie netikėtų situacijų, taigi šiuo požiūriu esate pasirengę viskam – jus nustebinti bus tikrai sunku. Vis dėl to kovo užtemimai gali atnešti gąsdinantį atradimą: partneris, kuriuo besąlygiškai pasitikėjote, gali pasirodyti ne visiškai sąžiningas. Tokiu atveju nedelsdami atsiimkite visas bendras kredito korteles bei čekių knygelę. Nesvarbu, kokia jūsų finansinė situacija šiuo laiku, jums reikia sergėti savo finansus itin atidžiai – lygiai kaip ir lapkričio pabaigoje bei gruodį. Kad gyventi būtų dar įdomiau, tuo pat laiku jūsų gyvenime gali atsirasti paslapčių ir intrigų, gali netgi pasirodyti slaptas ryšys. Tai nereiškia, kad jūs būsite su tuo susiję – bent jau netiesiogiai – tačiau susipažinsite su keliomis detalėmis, nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne. Galite greitai nuspręsti, kad pats laikas visoms suinteresuotoms šalims žinoti, kas vyksta, tačiau veikiausiai užtruks šiek tiek laiko, kol pasiryšite apie tai kalbėti. Tik įsitikinkite, kad nedarote nieko tokio, ko nenorėtumėte, kad kiti jums darytų. Pasakykite žmogui, kuris jumis pasitikėjo, kad jums nemalonu laikyti paslaptį ir leiskite jam viską nuspręsti. Net jei užkluptų tokios sudėtingos situacijos, neturite jaudintis. Humoras bei energija ateis kaip tik pačiu laiku – lapkritį ir gruodį. Tai laimingas ir džiaugsmingas jūsų laikas. Veikiausiai šiais metais laukia pokyčiai, ir kai kurie nebus linksmi. Tačiau jūsų pasiryžimas teigiamiems pokyčiams ir tikslų siekimas padės nugalėti kliūtis. Kai viskas baigsis, būsite padarę gigantišką žingsnį laimingos ateities link.

Meilė

Skaityti daugiau

Metų pradžioje mėgausitės namų palaima, taigi išsitraukite receptų knygas ir pasitreniruokite dainuoti operų arijas didžiųjų tvarkymųsi metu. Maži žingsneliai atnaujinant ir puošiant namus padarys juos džiaugsmo ir juoko šventove tiek jums, tiek jūsų svečiams. Šis jaukusis jūsų gyvenimo periodas pasipildys atsinaujinusiu flirtu, kuris nei iš šio, nei iš to privers jus kikenti kaip vaiką. Pasveikinkite šį puikų ryšį tarp jūsų ir to žmogaus, kuris priverčia jus juoktis, ir reikalai harmoningai susitvarkys. Žvilgsniai, prisilietimai – visa tai leis jums patirti puikiausias meilės romanų akimirkas. Nesvarbu, ar esate su nauju, ar senu partneriu, nuo sausio iki kovo – laikas puikiems nuotykiams, naujai atrastai aistrai ir bendram juokui. Kovą prieš jus gali iškilti maža paslaptis. Turėsite visą informaciją, tačiau jums reikės gerai pagalvoti, ar atskleisti tai, ką žinote. Net jei esate patikimas draugas, kartais reikia paimti reikalus į savo rankas. Laimei, turite puikią meilės ir teisybės nuojautą, todėl be vargo susitvarkysite su šiuo rūpesčiu ir pasinersite į kur kas malonesnius. Šiais metais meilės gyvenime niekas neperbėgs jums kelio – pasitikėsite savimi ir būsite kupini žavingo, patraukiančio entuziazmo. Jūsų atvirumas aplinkybėms ir žmonėms šalia jūsų leis nugalėti bet kokias problemas, o meilės ryšys suteiks pikantiškumo jūsų namų jaukumui. Kai per šventes namus užgrius būrys draugų, su partneriu lengvai galėsite kalbėti tarp eilučių. Su savo prisirišimu prie namų ir spontaniškumu meilėje pasieksite net pačių ambicingiausių tikslų meilės srityje.

Karjera

Skaityti daugiau

Pirmuosius du metų mėnesius darbovietė bus sukrutusi dėl naujos tvarkos, personalo keitimo ar gal net reorganizacijos. Jums tai patiks, kadangi jums puikiai sekasi tarpasmeniniai santykiai. Tarp jūsų ir vadovo gali užsimegzti kažkas stebinančio, ypač apie kovo vidurį, ir gali būti, kad organizacijoje užimsite visiškai kitokį vaidmenį. Šiais metais finansiniai dalykai pareikalaus ypatingo dėmesio, o jums bus sunkiau nei paprastai priminti kitiems apie jų atsakomybę ir pareigas. Jei norite išvengti rūpesčių, metų pabaigoje reikės apriboti savo išlaidas. Pavasarį laukite netikėto darbo pasiūlymo arba dalyvavimo slaptose derybose. Tai jums greitai pabos, kadangi tai ne jūsų būdui, ir po kurio laiko norėsite padaryti taip, kad slapti dalykai išlįstų į dienos šviesą. Nesvarbu, kas nutiks, iš situacijos išeisite kaip laimėtojai ir būsite teisūs – paslapčių nereikėjo. Kruopščiai dirbkite, kad visos pusės būtų patenkintos. Didžiąją metų dalį klientų nuolat gausės, o nuotaika darbe – gerės, todėl mėgausitės teigiamu vadovų įvertinimu. Apskritai šiais metais regėsite daug iššūkių, sutiksite juos aukštai iškelta galva ir dėl savo pastangų pelnysite pagyrimų – net po tų retų atvejų, kai jums nepasiseks. Tai puikus laikas paaukštinimams, taigi nepamirškite savo asmeninių tikslų net tada, kai padedate savo komandai ar klientams siekti jų tikslų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *