Šaulys

Bendra apžvalga

Niekada nebuvote iš tų žmonių, kurie ilgam lieka vienoje vietoje, o didžiąją ateinančių metų dalį pokyčiais savo gyvenime nustebinsite net patį save. Pirmiausia jūs būsite tobulas savikontrolės pavyzdys, kai kalbama apie finansus (ir ne dėl galimų pavojų iš mokesčių inspekcijos, tėvų ar vadovų). Nesijaudinkite, tai ne visiško asmenybės pokyčio pavyzdys. Tai tik viena iš tų mažų pamokų, kurias visata mus priverčia išmokti. Taigi mokykitės! Kai vienas po kito užklups “atsitiktiniai” įvykiai sausį, vasarį ir kovą, iškart suvoksite, jog jie visi turi bendrą prasmę – jūsų asmeninis prioritetų sąrašas turi būti peržiūrėtas. Kitų metų viduryje galite laukti sunkaus laiko meilės santykiuose. Apsaugosite savo sąžiningumą dar aršiau nei bet kada. Pinigai pasislinks į pačią sąrašo apačią. Tačiau jau metų pabaigoje būsite saugūs. Kitas nustebimas, laukiantis jūsų šiais metais – dar netikėtesnis. Jūs, labiausiai laisvę mėgstantis žmogus iš viso Zodiako, šiais metais panorėsite įsikurti. Taip – su vienu žmogumi. Jei jau esate su tuo žmogumi, tiesiog darykite tai, ką ir iki šiol. Būsite visiškai patenkinti didžiąją metų dalį praleisdami su tuo žmogumi – patogiais drabužiais snausdami ant sofos bei peržiūrinėdami krūvas vaizdajuosčių. Tai turėtų būti tiesiog privaloma. O jei esate vieniši ir ieškote sielos draugo, suaktyvinkite savo paieškas nuo vasario vidurio iki balandžio vidurio, ypač saulės užtemimo metu kovo pabaigoje. Būkite itin atidūs gegužę ir birželį (išgirdę užsienio kalbą, tiesiog negalite praeiti pro šalį) ir lapkričio pabaigoje. Nereikia nė sakyti, pasirenkite iškilmingam Naujųjų šventimui – ir puikiems 2018 metams!

Meilė

Skaityti daugiau

Niekada nebuvote pastovūs, o šiais metais jūsų laukia dar daugiau pokyčių nei bet kada anksčiau. Kas tikrai pasikeis jūsų požiūryje į pasaulį – sprendimai, kuriuos darysite, bus užtikrinti, ypač meilės srityje. Jūs keičiatės, bet ne tik dėl pačių pokyčių. Tiesiog galiausiai supratote, koks žmogus norite būti – ir gal net su kokiu žmogumi norite būti. Dabar, kai prieš akis turite kelrodę žvaigždę, plaukti per sraunius gyvenimo vandenis bus kur kas lengviau. Pirmaisiais trimis kitų metų mėnesiais lemtingų atsitiktinumų serija primins jums, kad kiti žmonės jūsų gyvenime yra dėl tam tikrų priežasčių ir kad sveiki santykiai – tokie pat svarbūs jūsų laimei kaip ir pinigai ar asmeninis turtas. Tai nereiškia, kad šiais metais jums visiškai nerūpės finansinė gerovė. Leisite savo sunkiai uždirbtus pinigus, bet daugiausia – dovanoms kitiems žmonėms. Kitas pokytis šiais metais labiausiai šokiruos žmones, kurie jus pažįsta geriausiai. Pažinodami jūsų laisvą dvasią niekas nesitiki, kad kada nors aprimsite. Tačiau šiais metais suprasite, kad visas jūsų gyvenimas galiausiai nuvedė jus pas vieną ypatingą žmogų. Kai būsite su tuo žmogumi, romantiški atrodys net ir kasdieniai dalykai. Nuo dalijimosi rytiniu laikraščiu iki šviesos išjungimo naktį – smulkiausi dalykai jums taps kur kas reikšmingesni. Skirkite laiko “pasimatymams”, net jei tai reiškia, kad pasiliksite namie ir mėgausitės židinio liepsna patogiai įsitaisę ant sofos. Jei vis dar ieškote tobulo sielos dvynio, šie metai atrodo daug žadantys. Plačiai atverkite akis nuo vasario vidurio iki kovo vidurio, ypač kovo pabaigoje. Jei rezultatai nenudžiugins, kitas puikus laikas meilei – vasaros pradžioje bei lapkričio pabaigoje.

Karjera

Skaityti daugiau

Kai jau keičiate savo gyvenimą – tai būna dideli pokyčiai. Šiais metais laukite daug tokių didelių pokyčių. Jūsų nerimastinga širdis nuves jus į naujus dalykus – galite pakeisti darbą, pradėti naują karjerą, tačiau bet kas, kas atsitiks, bus tikrai puiku. Vienas dalykas, kuris tikrai neturėtų jaudinti jūsų – tai finansai. Surasite būdą gauti pinigų, kad ir kokie pokyčiai lauktų jūsų; jūsų elgesys su pinigais kitiems bus pavyzdys. Eksperimentuokite su bet kuo, kas jus domina, ir baigsite metus aukštumoje. Pavasaris ir žiema – geriausias laikas pradėti naują karjerą ar ieškoti naujo darbo. Pirmuoju metų ketvirčiu regėsite tas galimybes, kurių niekas kitas nemato, o tai suteiks jums pranašumo rungiantis su varžovais. Galite pasiekti tokių laimėjimų, kad likusią metų dalį galėsite skirti laiko antriniams dalykams. Tai puikus laikas metinėms atostogoms ar nemokamoms atostogoms – ar bet kam, kas sufokusuos jūsų dėmesį į tai, kas jums ypač svarbu. Jei tai kelias, kuriuo einate, metų pabaigoje turite pasisaugoti, kad neišleistumėte per daug pinigų. Pokyčiai, kuriuos darote ir kurie pas jus ateina, galiausiai jus išvargins, imsite ieškoti tos gyvenimo sferos, kur galėtumėte tikėtis bent šiek tiek stabilumo. Galite ją surasti darbe, asmeniniuose santykiuose su kolegomis ar klientais. Šie mažai varginantys užsiėmimai kartu su dideliais pokyčiais duos puikių rezultatų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *