Mergelė

Bendra apžvalga

Kurį laiką saugojote paslaptį – gal netgi mėnesius. Tai labai neslėgė, tačiau prasidėjus Naujiesiems, vienas iš jūsų pasižadėjimų veikiausiai bus pradėti viską iš naujo ir atsikratyti viso emocinio bagažo kartą ir visiems laikams. Atsikratykite visko iki sausio vidurio. Gali būti, kad tuo laiku paskambins ar parašys jūsų buvęs partneris – ir ne tik paklausti, kaip sveikata. Jei dabar turite porą, galite tikėtis su buvusiuoju likti draugais, net jei visas pasaulis šauktų, jog tai neįmanoma. Po šio apsivalymo metų pradžioje būsite pasirengę ir norėsite pereiti prie malonesnių dalykų. Apie kovo vidurį mėnulio užtemimas jūsų ženkle atneš didelį pokytį meilės gyvenimui. Nesijaudinkite: jis bus tik pozityvus. Nesvarbu, ką šiuo metu pradėsite, veikla ims duoti vaisių saulės užtemimo metu, rugsėjo pabaigoje. O jei planuojate kokius nors fizinius pokyčius – laikytis naujos dietos ar pradėti sportuoti – tam tiks abiejų šių užtemimų metas. Tai aktyvios energijos, pasitikėjimo ir pasiryžimo laikas. Panaudokite šią energiją protingai ir jūsų laukia garantuota sėkmė – daugiausia dėl to, kad nepasitenkinsite mažais laimėjimais. Finansine prasme šie metai geri. Labai geri. Pernai šioje srityje jau susilaukėte sėkmės ir pasinaudosite tuo šiemet. Žinoma, tam prireikė sunkaus darbo – tačiau juk niekados ir nebuvote tingūs, tiesa? Su jūsų praktiškumu tikrai nereikia priminti, kad pasinaudotumėte praėjusiųjų metų sėkmės vaisiais. Dabar (su galima išimtimi rugsėjį ir spalį, kai labiau nei visada būsite linkę į neplanuotas išlaidas) galite atsipalaiduoti ir mėgautis savo darbo vaisiais. Taigi šiuo laiku sąskaitomis labai nesirūpinkite. Gerų metų – tikrai jų nusipelnėte.

Meilė

Skaityti daugiau

Tai senų, trukdančių ryšių nutraukimo ir naujų užmezgimo laikas. Metų pradžioje rimtai pagalvokite apie tas jūsų gyvenimo dalis, apie kurias žino jūsų draugai ir šeima bei tas, kurias dėl kokių nors priežasčių slepiate. Paslaptis, kuri atrodė nekenksminga, gali jus apsunkinti, ir sausis – pats laikas išlaisvinti savo energiją naujiems ryšiams. Mėnesio viduryje buvęs mylimasis gali nustebinti mėgindamas vėl pradėti bendrauti su jumis. Jei dabar turite porą, nepraleiskite tikrai vertingos galimybės užmegzti su buvusiuoju tikros draugystės. Kai susitvarkysite su savo praeitimi, būsite pasirengę naujiems atradimams. Kovo mėnesį mėnulio užtemimas gali atnešti dramatiškų pokyčių arba naujų veidų į jūsų meilės gyvenimą. Neleiskite, kad toji perspektyva jus išgąsdintų – šiuo itin pozityviu jūsų gyvenimo laiku nėra galimybių, kad įvykių raida pasisuks nepalankia jums kryptimi. Nesvarbu, kokį kelią pasirinksite, jau rugsėjo pabaigoje pasijusite, kad žengiate tikrai savuoju. Medžiams metant lapus sužinosite daug naujų dalykų apie savo asmenybę iš partnerio, kuris sužadina jūsų jausmus taip, kaip niekas kitas iki šiol. Jausitės taip, lyg iki šiol per gyvenimą ėjote užsimerkę, o staiga atsidūrėte pasakų miške, kur upelis liūliuoja jus fantastiška melodija, o aplink regite nuostabų peizažą. Šis žmogus ves jus per nepažįstamų, tačiau labai teigiamų emocijų kraštą. Atsidėkokite jam deramai. Kartais sunku pripažinti, kad ne visiškai galite kontroliuoti savo laimę, tačiau bus malonu pripažinti, kad esate už savo džiaugsmą skolingi tokiam neįkainojamam šaltiniui.

Karjera

Skaityti daugiau

Tūzai jūsų kišenėje yra tik iki metų pradžios, taigi žaiskite, kol nevėlu. Pradėkite metus galvodami apie naujas pradžias ir naujas galimybes – turėsite sugebėti palikti praeitį už nugaros taip, kaip niekada anksčiau. Tuo pat metu reikės nepamiršti pasižiūrėti, kaip sekasi tiems, kuriuos palikote. Visi šie pokyčiai turi ateiti kuo anksčiau, taigi būtų idealu, jei pasirūpintumėte jais iki vasario. Didžiąją metų dalį jūsų kelyje pasitaikys esminiai pokyčiai, dauguma jų – teigiami. Kovo vidurio mėnulio užtemimas turės itin gerą poveikį jūsų santykiams su darbdaviu ar klientais. Tai taipogi puikus laikas pradėti naujus projektus – įskaitant, jei esate pasirengę, darbo paiešką. Reikalai nejudės labai sparčiai, tačiau jau rudenį pamatysite rimtus savo investicijų rezultatus. Šiuo periodu pasirūpinkite savo kūnu ir sveikata, kadangi dabar bus lengva juos pamiršti ir įgyti sveikatos problemų. Jei gerai padirbėsite pavasarį ir vasarą, didelio atlygio laukite jau rugsėjį. Jums visada rūpėjo smulkmenos, tačiau šiais metais galite šiek tiek atsipalaiduoti – finansiniai reikalai tiesiog klostysis savaime. Sėkmė, kuri prasidėjo praeitais metais, tęsis didžiąją kitų metų dalį. Jei norėsite, remdamiesi savo patirtimi galėsite sukurti kažką naujo ir vertingo. Rudenį kils pagunda investuoti daugiau, nei galite sau leisti. Geriau žiemai šiek tiek pataupyti – tiesiog atsargumo dėlei.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *