Liūtas

Bendra apžvalga

Šiais metais jums bus svarbūs tikri, nuoširdūs ir sąžiningi santykiai. Tai bus svarbiausias dalykas jūsų prioritetų sąraše. Laimei, kalbant apie potencialius partnerius, jūs žinote, kas jums patinka ir kas ne – ir šiais metais jūsų nuojauta bus kaip niekad gera. Jei jau turite porą, jūsų jausmai partneriui vis stiprės, ir nuo Vėlinių iki Naujųjų metų šventės nustebsite, kokie artimi abu tapote. Galbūt netgi nuspręsite gyventi kartu arba susituokti. Jei esate vieniši, būtinai norėsite rasti savo antrąją pusę ir nesiliausite ieškoti, kol galiausiai jums pavyks. Praeities pastangų dėka būsite apdairesni ir įžvalgesni, ypač sausį ir vasarį. Kalbant apie pasimatymus, galėsite pasakyti, ar matote ateitį su žmogumi, sėdinčiu kitoje stalo pusėje, jau per pirmąsias penkias pokalbio minutes, kol nusišypsosite savo žavinga šypsena ir išlankstysite servetėlę. Ir neatmeskite galimybės vėl susitikti su tuo, kurį anksčiau jau buvote nurašę – kažkuo, ką dabar matote visiškai kitoje šviesoje. Ir jei jums neišėjo sausį, antra galimybė gali pasitaikyti liepą. Jei surasite savo antrąją pusę, tikros linksmybės prasidės sužinojus, kad jis jautė tą patį ryšį, kaip ir jūs. Kai sutiksite tą žmogų, būtinai jį atpažinsite. Kalbant apie karjerą, dirbsite sunkiai – tikrai sunkiai – tačiau sulauksite rimto atlygio. Sunkus darbas atsipirks kovo viduryje ir rugsėjo pabaigoje, kai jums pakels algą ar paaukštins. Ir nenustebkite, jei metų pabaigoje suvoksite esą didžiai gerbiama asmenybė!

Meilė

Skaityti daugiau

Pasodinus medį, prireikia kelerių metų, kol jis ims duoti vaisių. Nuo vieno derliaus sezono iki kito būna laikotarpis be jokių obuolių. Jei metų metus laukėte to meilės ryšio, apie kurį tik skaitėte knygose, jūsų kantrybė atsipirks. Kitaip tariant, kai galiausiai pasirodys obuoliai, jų tikrai užteks pyragui – kaip ir obuolių sultims. Kalbant apie meilės partnerius, turėsite daug laiko išsiaiškinti, ko norite. Šiais metais pasižymėsite itin jautria uosle atskirdami gerus obuolius nuo blogų. Jei jau turite porą, su kuria norite pasilikti ilgesnį laiką, tai bus metai, per kuriuos išsiaiškinsite ilgalaikius jūsų santykių tikslus. Dabar kaip niekad pasimatys jūsų ir jūsų partnerio panašumai ir skirtumai. Galite manyti, kad racionalaus pagrindo ieškojimas mistiškam ryšiui nužudys meilę, bet teisybė kaip tik priešinga. Jūsų emocinis ryšys tik sustiprės, kai kartu pradės veikti intelektualiniai ir instinktyvūs jūsų santykių aspektai. Jei metams prasidėjus dar neturite partnerio, jūsų laukia labai sėkmingi metai. Vis dėl to negalite tikėtis, kad prie durų ims plūsti potencialūs partneriai. Griežtas pasimatymų tvarkaraštis žiemą duos akivaizdžių rezultatų dėl jūsų nuostabaus sugebėjimo iškart atskirti, koks partnerio tipas jums tinka labiausiai. Taip pat įmanomas dalykas, kad kažkas iš praeities norės atnaujinti išblėsusius santykius. Verta pabandyti – greitai pamatysite, ar tas žmogus išties nusipelno dar vieno šanso. Kai jau rasite tą ypatingą žmogų, nustebsite sužinoję, kad jis taip pat jautė tą neapčiuopiamą ryšį tarp jūsų nuo pat jūsų pažinties pradžios.

Karjera

Skaityti daugiau

Šiais metais į darbą žvelgsite itin rimtai, ir Naujieji pateiks jums milijoną galimybių. Galbūt rasite naują darbą, kuris geriau atitiks jūsų giliausius idealus, arba pakreipsite savo esamą poziciją taip, kad galėtumėte gauti kuo daugiau asmeninio pasitenkinimo iš kasdienio darbo. Paskutiniai du metų mėnesiai bus skirti įsipareigojimams. Jei duosite mažai, gausite taip pat mažai. Kuo labiau vadovams parodysite, kad jūsų darbas jums tikrai svarbus ir tikitės ilgalaikio bendradarbiavimo, tuo geresnių rezultatų ir atsako galite tikėtis. Visiškai įmanoma, kad kitais metais pasijusite sėdintys ne savo vietoje. Jei taip, ieškokite kažko naujo iškart – paspartinkite įdomias galimybes. Jūsų instinktai bus itin aštrūs ir užuosite tas galimybes, kurias kiti pražiopsos. Kovo pradžioje tikrai surasite kažką džiuginančio. Vasaros vidurys gali atnešti pasiūlymą iš seno darbdavio; neatsisakykite prieš tai gerai nepagalvoję. Kai jau apsispręsite, labai greitai apsiprasite naujojoje darbovietėje – lyg būtumėte dirbę ten visą gyvenimą. Nepaisant to, vis dar laikotės to paties požiūrio į kasdienos darbą: padaryti ir pamiršti. Tai nereiškia, kad neturite ilgalaikės strategijos ir vizijos, tiesiog nebesinešite į namus darbo daugiau, nei tai būtina. Laukite darbo pasiūlymų pavasarį bei rudenį ir karjeros pokyčių ištisus metus. Jei žaisite sąžiningai ir gerai sutarsite su valdžia, metams baigiantis galite sulaukti įspūdingo paaukštinimo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *