Svarstyklės

Susituokusioms Svarstyklėms kovo mėnesį reikėtų susimąstyti apie giminės pratęsimą. Pavasario pradžia – puikiausias metas planuoti šeimos padidėjimą ir pastoti. Jeigu jūs senokai trokštate susilaukti palikuonių, šį mėnesį jums turėtų pasisekti.

Darbe Svarstyklės sulauks džiugių naujienų. Galbūt planai, kuriuos jos kūrė anksčiau, bus sėkmingai patvirtinti, ilgalaikis projektas užbaigtas, ataskaitos priimtos, nauja pelninga sutartis sudaryta. Bet kokį sąžiningą ir kruopštų darbą lydės sėkmė.

Svarstyklėms derėtų laiku prisiminti šeimos šventes ir artimųjų bei draugų gimtadienius. Mat jų artimieji jau ne sykį priekaištavo dėl tokio užmaršumo. Tokių nesusipratimų ir nemalonumų bus galima išvengti, jeigu Svarstyklės tvarkingai susirašys į kalendorių visus brangių žmonių gimtadienius ir šeimos šventes.

Svarstyklės pavasario pradžioje pajaus sustiprėjusį polinkį į meną, joms reikėtų kiekvieną savaitgalį apsilankyti kokiame nors kultūriniame renginyje, koncerte, spektaklyje, parodoje, paskaityti mėgstamų poetų eiles. Grožis ir menas suteiks joms sparnus.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Svarstyklėms: 10, 13, 14, 27.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Svarstyklėms: 16, 21, 25.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *