Skorpionas

Skorpionui patartina prisiminti visus artimus žmones, su kuriais jis prarado ryšį ar kurių seniai nematė. Tai gali būti buvę kolegos, draugai, kurie gyvena netoliese. Jiems derėtų bent paskambinti, pasiteirauti, kaip gyvena, kokia jų sveikata, ką veikia, ir galbūt susitarti dėl susitikimo.

Skorpionui, kuris turi savo verslą, derėtų būti atsargiam. Didelė tikimybė, kad jį ketina apgauti konkurentas ar net pavaldinys. Kažkas nori išvilioti iš jo pinigus ar nutekinti svarbią informaciją varžovams.

Kad to išvengtų, jam reikia tvirtai laikyti įmonės vairą savo rankose, kruopščiai viską tikrinti ir prižiūrėti, niekuo aklai nepasitikint. Verta pasidomėti, kuo užsiima pavaldiniai, koks jų akiratis ir kokių neišnaudotų potencialių sugebėjimų jie turi. Didelė tikimybė, kad Skorpionas pats suklydo: suteikė per didelius įgaliojimus to nevertiems asmenims ir per daug sumenkino talentingus.

Tam, kad sėkmingai išspręstų visas problemas ir pakeltų visus rūpesčius, Skorpionui reikėtų saugoti sveikatą ir sąmoningai pasirūpinti reguliariu poilsiu. Jėgas jis galės atgauti leisdamas laisvalaikį su šeima ir draugais.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Skorpionui: 7, 12, 15, 23.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Skorpionui: 10, 30 ir 31.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *