Šaulys

Šauliui pavasario pradžioje patartina vengti atsitiktinių ryšių. Jie gali turėti nemalonių pasekmių. Didelė tikimybė, kad jį kažkas bandys apgauti, šantažuoti ar panaudoti prieš jį klasta išgautą informaciją.

Kovas Šauliui turės būti pasikeitimų mėnuo. Jam reikėtų kritiškai apžiūrėti save veidrodyje ir paanalizuoti savo pastarojo meto gyvenimą. Ar viskas gerai? Ar viskuo jis patenkintas? Gal atėjo laikas pasikeisti? Ieškoti naujo stiliaus, šukuosenos, nusipirkti naujų drabužių, atsikratyti žalingo įpročio, pakeisti įprastą dienos ritmą, atnaujinti interjerą?

Net pagalvoti apie naują darbą, jei senasis jo netenkina, metas bus tinkamas. Galbūt jis dirba ne pagal savo specialybę ir išsilavinimą? O gal jis svajoja pakeisti profesiją? Tada būtų pats laikas pradėti vėl mokytis. O galbūt jam reikia susirasti naują hobį?

Bet kuriuo atveju kovas Šauliui turi būti permainų mėnuo. Ir geriausia būtų permainas pasirinkti pačiam, nelaukiant kol jas parinks likimas. Viskas, kam jis pasiryš ir ką pradės daryti kovo mėnesį, jam pavyks.

Palankiausios kovo mėnesio dienos Šauliui: 5, 13, 19, 28.

Nepalankios kovo mėnesio dienos Šauliui: 7, 15, 26.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *