Vėžys

Bendra apžvalga

Jūs rūpinatės tais, kuriuos mylite, o šiais metais jūsų santykiai suklestės. Kiti semsis įkvėpimo iš jūsų supratingumo ir atjautos, o jūsų optimizmas – užkrečiamas. Šie metai atneš galimybių tyrinėti naujus horizontus, keliaujant ar per dvasinę praktiką. Tai puikus laikas jums labiau įsitvirtinti gyvenime. Pasitikėsite savimi ir jausite, jog puikiai leidžiate pinigus ir laiką. Mėgstate komfortą, kurį suteikia prabanga, todėl jums patiks savo namus puošti meno kūriniais. Jums suteiks malonumą savo muzikinių ar meninių sugebėjimų puoselėjimas. Taip pat domins sodininkystė ir ar interjero dizainas. Suprasite, kad reikia teisingiau paskirstyti savo emocinę energiją. Pasirūpinkite savo sveikata, suraskite tinkamiausią sau gyvenimo režimą. Kadangi jūsų gyvenimą šiais metais užpildys džiaugsmas ir harmonija, tai atsilieps ir jūsų karjerai. Jūsų dosni širdis pritrauks į jūsų gyvenimą daug linksmų, mielai bendraujančių žmonių.

Meilė

Šiais metais artimuose santykiuose jausite emocinę pilnatvę. Jūsų aistringai prigimčiai reikia intymių ryšių. Kitus regite kaip veidrodį, taigi jus traukia prie tų žmonių, kurie atspindi jūsų gilesnįjį „aš“. Jums patinka dviejų žmonių bendravimas, grįstas abipusiais įsipareigojimais ir jausmais. Santykiai ir meilė jums – labai rimti dalykai, o jūsų prisirišimo jausmas dar sustiprės, kai įsimylėsite. Surasite naujų būdų stiprinti savo partnerystę, būsite dar kūrybiškesni. Tai metų pabaigoje labai atsipirks. Meilė, džiaugsmas ir laimė, kurią išgyvenate – tai puikių bendravimo įgūdžių išdava. Širdyje jaučiatės jauni. Galbūt sumanysite atnaujinti savo namus, pasirūpinti, kad jie būtų dar jaukesni. Žmogus, kurį patrauksite, bus labai švelnios prigimties, rūpinsis jūsų poreikiais ir vertins jus. Tiems, kurie neturi partnerio, puikus laikas – meilė šypsosi jums. Metų pabaigoje norėsite dar didesnių įsipareigojimų, kad jaustumėtės dar saugesni ir laimingesni.

Karjera

Patikimi, lojalūs – šiais metais jūs įgyvendinsite savo tikslus. Metų pradžioje su įkvėpimu imsitės darbo ir jums bus atlyginta už jūsų pastangas. Turite apsčiai energijos susitvarkyti su kasdienėmis smulkmenomis ir galite imtis didelių darbų. Materialiniu požiūriu šie metai taip pat bus geri. Nauji projektai darbe dosniai atsipirks. Dabar dar svarbiau nei bet kada bus bendrauti, domėsitės, ką mano kiti. Sakykite tai, ką galvojate, nes jums geriausiai seksis, jei apsikeisite idėjomis su kitais. Turite didžiulį norą padėti kitiems, taigi karjera sveikatos apsaugos srityje būtų jums kaip tik. Žmonėms patinka jūsų praktiškas ir atsakingas požiūris į gyvenimą. Pasauliui šiais metais tikrai turėsite ką padovanoti. Kolegoms būsite puikus įkvėpimo šaltinis. Pavasarį tikriausiai norėsite atsinaujinti. Pradėkite naują projektą, kuris jus įkvėps. Metų viduryje svarbiau bus, kaip bendraujate su kitais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *