Skorpionas

Bendra apžvalga

Šiais metais suklestės jūsų kūrybiškumas. Pasikeitimai gyvenime padidins sąskaitą banke. Galėtumėte dirbti patarėju didelėse kompanijose arba viešuosiuose ryšiuose. Suprasdami, kas motyvuoja žmones gerai dirbti, atsidursite situacijose, kai žmonės norės jūsų patarimo. Jūsų kūrybiškumas pasireikš įvairiais būdais, sulauksite pripažinimo. Tiek karjeroje, tiek namuose turite tvirtą palaikymą; pajusite, kad jūsų gyvenime įsivyrauja puiki tvarka. Kadangi didžiulis karjeros šuolis nusimato metų pradžioje, vasarą turėsite daugiau laiko naujiems santykiams (arba senųjų atgaivinimui), apie kuriuos jau seniai galvojote. Sulauksite netikėtų staigmenų ir pats elgsitės neįprastai, jums nebūdingai tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Puikiai leisite laiką keliaudami užsienyje, stebėdami kitas kultūras. Jums patinka mokytis. Suprasite, kad jūsų santykiai suteikia jums daug erdvės, kad galite pasirūpinti savo poreikiais. Jums reikės daug fizinės veiklos, kad patenkintumėte savo laukinę aistrą. Masažai, buvimas gamtoje sugrąžins harmoniją į jūsų gyvenimą.

Meilė

Būdami labai aistringi, šiais metais neabejotinai patrauksite meilę ir aistrą į savo gyvenimą. Visuomeninis gyvenimas atrodo daug žadantis ir kupinas puikių galimybių, jei pasistengsite susipažinti su naujais žmonėmis. Jūsų nepriklausoma prigimtis ir troškimas išreikšti save šiais metais suteiks galimybę atrasti naujų interesų, kuriais galėtumėte dalytis su mylimuoju. Artimuose santykiuose esate intuityvus, jautrus ir pažeidžiamas, gerai matote, kokie žmonių motyvai. Giliai išgyvenate jausmus. Šiais metais galite jaustis labai pažeidžiamas, bet leiskite sau mėgautis intensyviais meilės santykiais. Tai geras laikas ir pabūti su savimi, palepinti save, sportuoti, kaupti jėgas. Meilės gyvenimas šiais metais bus jums tikrai svarbus: suvoksite, kaip svarbu dalytis aistros akimirkomis su partneriu. Gerai būtų, jei karjera nenustumtų meilės gyvenimo į antrąjį planą. Kuo daugiau poilsio akimirkų praleisite su mylimuoju, tuo geriau. Jaučiate pusiausvyrą ir harmoniją, kai šalia yra žmogus, su kuriuo galite pasidalyti didžiausiomis paslaptimis ir galingiausia aistra.

Karjera

Šiais metais puikiai seksis karjera menų srityje. Turite polinkį grožiui ir sugebate puikiai bendrauti su žmonėmis. Šiais metais jūsų laukia pokyčiai ir naujos galimybės. Padidės jūsų įplaukos, kadangi turite gebėjimą pritraukti didžiulius pinigus. Sunkiai dirbate, bet turite suprasti, kad neprivalote dirbti vieni. Kai išsakysite savo norus, suprasite, kad sulauksite pagalbos, kurios taip reikia. Jums taip pat tiktų patarėjo karjera arba darbas su vaikais. Įvairovė svarbi, nes suteiks jums taip reikalingos stimuliacijos ir galimybės panaudoti visus turimus įgūdžius. Didžiuojatės savo idėjomis ir gerai mokate jas išsakyti. Mokate kūrybiškai mąstyti ir vadovauti. Karjeroje jums reikia galimybės bendrauti su kitais; jaučiatės patenkinti, kai galite padėti kitiems tvarkyti jų gyvenimą. Taip pat jums patiktų darbas, kuris suteiktų laiko keliauti ir laisvės daryti tai, ką norite. Jums reikia ištrūkti iš kasdienybės, kad jaustumėtės gerai, Net jei karjera ne visą laiką klostysis sklandžiai, jums patinka atsakomybė ir naujų pasiekimų galimybė. Galbūt ateis laikas, kai pajusite, kad per daug aukojate karjerai ir nebesiekiate savo asmeninių tikslų. Nesijaudinkite. Už visas savo pastangas tikrai sulauksite atlygio

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *