Mergelė

Bendra apžvalga

Praktiškajai Mergelei šiais metais bus svarbu išlaikyti draugystę ir artimus asmeninius ryšius. Šeimos ir namų gyvenimas bus laimės ir džiaugsmo šaltinis. Atvirai ir nuoširdžiai dalinsitės savo mintimis. Pajusite norą išreikšti savo kūrybiškumą. Noriai stebėsite pasaulį ir stengsitės jį perteikti kūrybinėmis formomis. Esate puikus menininkas, artimiausiais mėnesiais lengvai galėtumėte padaryti karjerą menų srityje. Jūsų noras išreikšti save gali išsipildyti – savo darbus demonstruosite plačiajai auditorijai. Kultūra ir teatras suteiks jums atgaivos akimirkų. Turėdami kūrybinių minčių, pajusite didžiulius pokyčius savo gyvenime. Širdyje esate gydytojai, slaugytojai, taigi jums puikiai seksis sveikatos priežiūros srityje. Galėtumėte pasakoti žmonėms, kaip įgyti pasitikėjimo per meninę raišką. Vėliau šiais metais kuo daugiau laiko praleiskite vaikščiodami gamtoje, dirbdami sode, ilsėdamiesi – jums reikia laiko suvokti save. Šiais metais bus svarbus ir sportas: šokis, mankšta ir kt. Tai padės jums pasijusti jauniems ir gyvybingiems.

Meilė

Šiais metais jūsų meilė harmonijai, grožiui ir pusiausvyrai leis jūsų asmeniniams santykiams augti. Partnerystė pakils į naują lygmenį. Jausite emocinį ryšį su mylimuoju. Santykiams ir meilei priblėsti neleis savaitgalių išvykos, skirtos atsipalaiduoti ir negalvoti apie rimtus dalykus. Saugumo troškimas gali atsiskleisti ir kaip poreikis namų aplinkai, kuri būtų visiškai saugi ir patogi. Šiais metais sugebėsite puikiai pažinti tiek save, tiek savo partnerį. Pasitelkdami puikų humoro jausmą, sugebėsite sustiprinti jūsų bendravimą. Jums patinka mylėti ir dovanoti savo meilę kitiems. Per intymumą išmoksite, kaip nebijoti savo troškimų, kaip atrasti naują saugumo ir prasmės jausmą šiais metais. Meilė grožiui sustiprins santykius. Jūs išdidūs, jaučiantys savo vertę, o kartu labai rūpestingi bei atjaučiantys. Jums svarbu meilė ir atjauta, bet kartais jums reikia atsitraukti nuo kitų, kad vėl iš naujo atrastumėte savo atgaivos šaltinį.

Karjera

Metų pradžioje jus labai sužavės jūsų darbo pobūdis, galėjimas padėti kitiems smulkiuose reikaluose. Kur kas labiau atjausite kitus žmones, suprasite jų problemas. Komfortą ir saugumą pajusite, kai jūsų darbas bus griežtai apibrėžtas, o jūs turėsite laisvę elgtis taip, kaip jums atrodo geriausia. Šiais metais turėsite progos parodyti savo natūralius lyderio sugebėjimus. Geriausiai sekasi dirbti, kai galite panaudoti savo talentą ir daug metų tobulintus įgūdžius. Mėgstate naujus projektus – šiais metais jų bus apsčiai. Pasižymite užkrečiama energija, mėgstate išreikšti save. Atsiras naujų galimybių dirbti ir darbu pasitarnauti bendruomenei. Jums reikės jausti, kad esate naudingi žmonėms. Tai laikas, kai susilauksite tos pagarbos, kurios nusipelnėte. Šiais metais puikiai seksis bendrauti ir dirbti su kitais žmonėmis. Jūs sugebate tiek matyti visą perspektyvą, tiek ir detalių svarbą. Jei klausysitės nuojautos, jums finansiškai pasiseks.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *