Jautis

Bendra apžvalga

Optimizmas padės jums išsiveržti iš kasdienybės. Idealistinis požiūris pagelbės atveriant naujas galimybes mokytis ir keliauti. Mėgstate tyrinėti filosofinę gyvenimo pusę. Pirmenybę teikiate jaukumo namuose ir šeimos santykiuose kūrimui. Harmoningi santykiai, kuriuos sukursite savo šeimoje, atsipirks su kaupu. Nors turėsite sunkiai dirbti, surasite žmonių, kurie jus palaikys versle ir turint finansinių problemų. Jūsų bendravimo įgūdžiai jums puikiai pasitarnaus socialiniame gyvenime, su draugais patirsite daug naujų galimybių. Jūsų originalios idėjos patrauks kitus jūsų pusėn ir padės surasti tikrąjį gyvenimo kelią. Jei savo energiją pakreipsite naujomis kryptimis, su kaupu patenkinsite savo poreikius. Žmonės į jus žiūrės kaip į autoritetą profesinėje srityje; į darbovietę atnešite pozityvių ir idealistinių pokyčių. Prieš rizikuodami visuomet gerai viską pasversite. Šiais metais sugebėsite susidoroti su reikalavimais ir viską išspręsti sau palankia kryptimi. Sunkiu darbu pasieksite gerų finansinių rezultatų. Gerai seksis verslas. Susitelksite į asmeninę transformaciją ir jausitės labai susiję su kitais žmonėmis. Geraširdiškumas suteiks jums meilės ir harmonijos jūsų asmeniniuose santykiuose. Jausite pasitenkinimą ir meilę.

Meilė

2019 metais jums bus labai svarbus fizinis komfortas. Jausite malonumą leisdami laiką sporto klubuose, masažo kabinetuose. Būtina palaikyti gerą formą, jei norite jaustis stiprūs ir sveiki. Partnerystės siekis šiais metais bus kitoks. Būsite malonūs, patrauklūs, todėl žmones trauksite kaip medus bites. Jausitės patogiai ir saugiai, kai sulauksite teigiamo atsako iš jus supančių žmonių. Stengiatės būti dosnūs, siekiate, kad žmonės jus mėgtų. Jūsų seksualiniai norai bus patenkinti, saugumo jausmas apims tada, kai jūsų vertybės ir emocijos bus tiksliai apibrėžtos. Norite idealistiško, filosofiškai nusiteikusio partnerio, kurio vertybės sutaptų su jūsiškėmis. Metų pradžioje šis žmogus gali įsiveržti į jūsų gyvenimą – kaip tik tada, kai mažiausiai to tikitės. Jums reikia tokio, kuris lygiai taip pat kaip jūs moka mėgautis jusliniais malonumais. Metų pabaigoje patikėsite, kad suradote tinkamą gyvenimo partnerį, ir imsite galvoti apie pastovumą. Mėgausitės pažindami vienas kitą vis labiau ir labiau. Suprasite, kaip svarbu santykiuose dvasinis ryšys. Jums reikės sulaužyti senus apribojimus. Jūsų aistra gali pakeisti tai, kaip save išreiškiate. Šiais metais teks išmokti dalintis savo širdimi. Jūs ir jūsų mylimas žmogus 2019 metais pasijusite tikrai kaip rojuje.

Karjera

Tai idealūs metai išbandyti jėgas paslaugų sferoje, veikiausiai – sveikatos priežiūros srityje. Galbūt keisis jūsų tikslai. Sulauksite iššūkio – išmokti veikti komandiškai. Būdamas puikus darbuotojas suprasite, kas iš tikro jums yra svarbu. Ankstyvą pavasarį veikiausiai savo planus norėsite pasilaikyti sau. Kai jau apsispręsite, atkakliai laikysitės savo tikslo. Turėsite aiškų vidinį pojūtį, kas esate ir kur norite būti: ambicingas, rūpestingas, sugebantis pasiekti savo tikslų. Nekalbėsite be reikalo. Savo gyvenime mėgstate įvairovę, todėl šie metai tikrai ilgam įstrigs į atmintį. Pastebite kiekvieną aplinkinio pasaulio smulkmeną. Mėgaujatės pokalbiais su kone visais žmonėmis, o 2019 metai bus laikas ilgiems ir įdomiems pokalbiams. Darbas jums bus svarbus tiek pat, kiek ir santykių palaikymas su žmonėmis šalia jūsų. Sulauksite daug pripažinimo už atsidavimą ir pasiaukojimą kitiems. Kursite naują pasaulį, kupiną meilės. Jūsų darbas turi patenkinti jūsų dvasinius poreikius, būti įdomus ir motyvuojantis – šiais metais galėsite to pasiekti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *