Mėnulis

Nesunku pastebėti, jog vieni žmonės savo emocijas reiškia atvirai, mėgsta šiltus apsikabinimus, noriai išlieja, kas jiems „guli ant širdies“, o štai kiti atsiskleidžia nenoriai, emocijas išreiškia santūriai.

Didelę reikšmę žmogaus emocijų pasireiškimui, jautrumui, nuotaikoms, vidiniams poreikiams bei saugumo jausmui turi Mėnulis. Žinodami jo padėtį savo asmeniniame horoskope galite, pažvelgti į savo pasąmonę, suvokti, kodėl kartais jaučiatės ir elgiatės būtent taip, o ne kitaip, ko jums reikia, kad jaustumėtės saugiai, kaip prisitaikote prie aplinkos.

Žinodami savo artimųjų Mėnulio padėtį, žinosite, kaip turėtumėte bendrauti, ką padaryti bei pasakyti, kad jie pasijustų mylimi ir saugomi.

Kaip sužinoti planetų padėti galite rasti: http://www.dienoshoroskopas.net/horoskopu-sudarymo-pamokos/asmenine-planetu-padetis/ 

 

Avino ženkle

Esant šiai Mėnulio padėčiai horoskope, žmogui ypač svarbu jausti, kad jo asmenybė yra vertinama, o į jo nuomonę bei rodomą iniciatyvą – atsižvelgiama. Toks žmogus gali elgtis spontaniškai, nenuspėjamai ir nesuvaldomai. Jo emocinės reakcijos būna staigios, karštos ir aistringos.

Kad ir ką toks žmogus jaučia – tas jausmas jį tiesiog užvaldo. Mažai prasmės bandyti pakeisti jo nuomonę ar kažką uždrausti, verčiau tiesiog palaukti, kol jo būsena praeis savaime.

Ilgai laukti nereikės, kadangi jiems patinka viskas, kas nauja, tad jų aistros objektas gali keistis greičiau nei kitų ženklų. Dažnai iš pradžių karštakošiškai pasako ar padaro, o tik paskui pagalvoja ir pradeda apgailestauti.

 

Jaučio ženkle

Tokie žmonės ypač jautrūs pasaulio grožiui, jaučia ypatingą ryšį, meilę gamtai, myli ir supranta ne tik kitus žmonės, bet ir augalus bei gyvūnus. Bet kuriam gyvūnėliui pasisektų turėti tokį šeimininką.

Natūralumas jiems suteikia jėgų, džiaugsmo ir saugumo, tad ir jų emocijos būna natūralios, ramios ir aiškios. Verčiau jų neskubinti ir leisti gyventi savo ritmu, sprendimus priima ilgai galvodami apie praktišką reikalo pusę.

Sunkiai išgyvena ir prisitaiko prie pokyčių, dažniausiai jų tiesiog nemėgsta ir nenori. Žmonės, kurių Mėnulis Jautyje, būna gana užsispyrę, tad jei tokį vaiką barsite, jis tik dar labiau užsispirs ir užsisklęs savyje, nors ir suaugę elgiasi panašiai. Saugiai jaučiasi tik tuomet, kai turi materialiai aprūpintą ir komfortišką gyvenimą.

 

Dvynių ženkle

Jiems dažnai nesisėdi ilgai vienoje vietoje, todėl patartina gyventi kuo aktyviau, sužinoti ir patirti vis kažką naujo, nuolat mokytis naujų dalykų, ieškoti informacijos ir ja pasidalinti su kitais. Būti užsidariusia namų šeimininkė ar šeimininku jiems netinka.

Jei ilgesniam laikui atsitrauktų nuo aktyvaus socialinio gyvenimo, jaustų vis dažnėjantį nerimą, jausmą, jog kažką gyvenime daro ne taip, kaip reikia. Jų emocinis fonas keičiasi gana greitai, jie daug kalba, ginčijasi dažniau nei kiti ir kartais bando išsisukti nuo jų nedominančių ir nuobodžių pareigų.

Įvairovė jiems būtina, tad šių žmonių verčiau neriboti ir nebandyti uždaryti, ilgam to padaryti nepavyks, kadangi jų permainų troškimas labai stiprus.

 

Vėžio ženkle

Mėnulis Vėžyje yra savo buveinėje, čia jis atsiskleidžia ir pasireiškia ypač stipriai. Žmogus, turintis tokią Mėnulio padėtį, yra intuityvus, švelnus, sentimentalus ir globojantis aplinkinius.

Jo nuotaikos keičiasi greitai, priklausomai nuo situacijos, aplinkinių elgesio, jis greitai užsigauna, skausmingai reaguoja į kitų žmonių emocinį šaltumą ar šiurkštumą. Vadovaujasi tokie žmonės jausmais, tad jų poelgiai gali kartais atrodyti nelogiški.

Šie žmonės jaučia didžiulį švelnumo, meilės ir saugumo poreikį, tad svarbu kuo dažniau demonstruoti švelnius jausmus jų atžvilgiu, kitaip jie gali užsisklęsti savyje, pasijusti aukos pozicijoje, dažniau verkti. Šeima, namai, tradicijos, tėvai, ypač motina, jiems yra itin svarbūs – be šių dalykų žmogus su Mėnuliu Vėžyje pasijustų tarsi be savo vietos pasaulyje.

 

Liūto ženkle

Žmogui, kurio horoskope Mėnulis yra Liūto ženkle, labai svarbus pojūtis, jog jis turi įtakos, valdžios, yra svarbus asmuo. Jis trokšta pripažinimo, pagyrimo, meilės iš aplinkinių, o dėl kritikos ar pamokymų pernelyg greitai įsižeidžia.

Šiems žmonėms išties sunku ilgą laiką būti nesvetingoje aplinkoje. Jie turi jausti, kad jais žavimasi, jų siekiama, turi girdėti žodžius „aš tave myliu“, „tu pats geriausias ir svarbiausias“.

Meilė, romantika, komplimentai – tiesiog būtini. Taip pat svarbu turėti galimybę save realizuoti, išreikšti savo kūrybingumą, artistiškumą, gebėjimą bei norą vadovauti, džiaugtis savo darbais ir juos demonstruoti kitiems.

 

Mergelės ženkle

Stiprus atsakomybės jausmas, analitiškumas, racionalumas, darbštumas, praktiškumas, stipriai išreikšti tokio žmogaus charakteryje. Jis siekia konkretumo ir tobulumo visur ir visada. Smulkmenos ir, atrodytų , nereikšmingi trūkumai krinta į akis ir gali suerzinti, sukelti norą kritikuoti.

Romantika, didingas spindesys, dramatiškas emocijų demonstravimas jiems atrodo lyg kažkas nereikalingo, nebūtino ir trukdančio atlikti svarbius darbus.

Jei norite, kad jie jaustųsi gerai, tuomet daiktus visada padėkite į jiems skirtą vietą, laikykitės tvarkos, stebėkite, ką valgote, kaip elgiatės ir rengiatės, ir niekuomet nevėluokite. Tuomet žmogus su Mėnuliu Mergelėje bus patenkintas, o jūs išvengsite kritikos strėlių.

 

Svarstyklių ženkle

Šio žmogaus bendravimo, rašymo, vairavimo stilius yra inteligentiškas, draugiškas, mandagus, kartais net aristokratiškas. Jis nelinkęs į konfrontaciją, vengia bendrauti su vulgariais, šiurkščiais bei pernelyg emocingais žmonėmis.

Visgi kad ir su kuo bendrautų, stengiasi prisitaikyti, surasti kompromisą. Geba lengvai užgesinti bet kokį konfliktą, diplomatiškai išsisukti iš nemalonios situacijos.

Puikiai įsisavina naujas žinias bei aiškiai ir lengvai perteikia jas į aplinką, mėgsta dalytis su kitais naujienomis, konsultuoti, patarti. Vis dėlto kartais, bandydamas išlaikyti savo susikurtą įvaizdį, gali bendrauti nenatūraliai, neleisti sau pasakyti savo tikrosios nuomonės.

 

Skorpiono ženkle

Emocinės reakcijos būna išties sunkiai suvaldomos, audringos, o kartais ir agresyvios. Šie žmonės aistringi, paslaptingi, emocionalūs, ryžtingi, tačiau gali būti kerštingi ir valdingi.

Jie išties stiprūs, gali atlaikyti didžiulius gyvenimo sunkumus ir nepalūžti, nors išdavystes išgyvena itin skausmingai ir sunkiai už jas atleidžia. Labai įtarūs, tad ilgai neprisileidžia naujų žmonių ir sunkiai atsiskleidžia, kadangi dažnai abejoja kitų nuoširdumu bei kitų nuoširdžia meile.

Jie ypač pavydūs, tad jei norite gerai sutarti, dažniau parodykite savo besąlyginį atsidavimą ir ištikimybę. Taip pat jiems svarbūs seksualiniai santykiai bei tiek fizinis, tiek ir emocinis ryšys su artimu žmogumi.

 

Šaulio ženkle

Jiems būdingas veržlumas, neapgalvoti poelgiai, nuotykių paieškos, optimizmas, savojo pašaukimo paieškos, iniciatyvumas, romantiškumas. Taip pat būdingas nuoširdus tikėjimas, religingumas, plati pasaulėžiūra, išmintis.

Šie žmonės nėra sentimentalūs ir neturi pasąmonėje užslėpto poreikio būtinai prisirišti emociškai prie kito žmogaus. Jie nori veržtis į priekį, nori didingų patirčių, plačių galimybių, įdomaus gyvenimo, nori kilti visuomenėje, ir nenori, kad juos stabdytų.

Jiems svarbu, kad gerbtų jų nuomonę, asmenybę, pripažintų autoritetą, įtaką. Žmogus, turintis Mėnulį Šaulyje, pasijaučia gerai, kuomet jis žino, jog yra „svarbi persona“, o ne šiaip eilinis.

 

Ožiaragio ženkle

Mėnuliui šiame ženkle išties sunku išreikšti savo jėgą, tad žmonės, turintys šią Mėnulio poziciją, gali pasirodyti emociškai šalti, pernelyg racionalūs, praktiški, o gal net abejingi.

Jie išties turi polinkį į emocijų užspaudimą, linkę užsisklęsti ir nedemonstruoti savo nuotaikų aplinkiniams. Tai nebūtinai reiškia, jog jie apsimeta, tiesiog jie išties yra mažiau emocionalūs nei kiti.

Jų nuotaikoms didžiausią įtaką turi racionalūs paskaičiavimai ir logiškas veiksmų planavimas, o ne emocijos. Tiesa, jie kartais gali manipuliuoti kitų žmonių emocijomis, ypač kai siekia kokio nors tikslo. Užtat santykiuose su artimaisiais jie patikimi ir atsakingi.

 

Vandenio ženkle

Žmonių, su Mėnuliu Vandenyje, poelgiai būna netikėti ir neįprasti. Originalumas – tai vienas iš jų ryškių bruožų. Jie linkę stebinti įdomiomis idėjomis, išsišokimais, nori gyventi be suvaržymų, būti laisvi ir savarankiški, taigi nėra protinga bandyti juos pririšti, nes taip jie tik dar labiau norės pabėgti ir išsivaduoti.

Laisvė ir savarankiškumas jiems išties svarbūs dalykai. Labiausiai nori bendrauti su bendraminčiais, su kuriais gali plėtoti įdomias, novatoriškas idėjas, o pilka kasdienybė ir būtini, tačiau nuobodūs darbai vargina, sukelia nervingumą. Dažnai elgiasi ekstravagantiškai ir neprognozuojamai, tačiau yra itin atviri naujoms idėjoms.

 

Žuvų ženkle

Itin stipri Mėnulio padėtis, tad žmogus, turintis savo horoskope Mėnulį Žuvyse, pasižymi jautrumu, subtilumu, poreiku pasitarnauti kitiems, padėti, užjausti.

Jie giliai, kartais skausmingai išgyvena viską, kas su jais ar jų artimaisiais įvyksta. Itin jautrūs piktiems žodžiams ar veiksmams, lengvai emociškai pažeidžiami, pasiduodantys svetimoms įtakoms ir manipuliacijoms.

Saugiausiai jie jaučiasi ten, kur nėra streso, šiurkštumo, spaudimo, tuomet jie gali lengvai atskleisti savo talentus, meniškumą, gebėjimą kurti subtilųjį grožį. Deja, jiems kartais nelengva ilgam susikaupti bei atskirti iliuzijas nuo tikrovės.


 

Žinoma, tai tik Mėnulio padėtis Zodiako ženkle, tad apie žmogų tikrai nepasako absoliučiai visko. Tai svarbi, tačiau tik dalinė informacija.

 

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *