Jupiteris

Jupiteris – dar senovės astrologų vadintas „Didžiąja Laime“, astrologijoje jis yra atsakingas už populiarumą, visokeriopą sėkmę, autoritetą, valdžią, plėtrą, išsilavinimą, leidybą, kontaktus su užsieniu. Ši planeta, dar vadinama „Karalių Žvaigžde“. Jupiteris (sen. lietuvių pavadinimas Indraja) yra penktoji pagal nuotolį nuo Saulės sistemos planeta (tarp Marso ir Saturno), dujinė milžinė. Turi žiedų sistemą. Jupiteris yra didžiausia Saulės sistemos planeta, tad jos įtaka yra itin reikšminga.

Kokioje gyvenimo sferoje galite tikėtis sėkmės? Kur jūsų laukia likimo dovanos? Kokiais būdais vertėtų siekti plėtros? Kokia jūsų pasaulėžiūra? Kaip suvokiate dvasinį tobulėjimą? Kaip jums sekasi bendrauti su įtakingais žmonėmis? Ką ir kaip veikdami galite užsitarnauti autoritetą, aplinkinių pagarbą?  Į šiuos klausimus gali atsakyti Jupiterio padėtis jūsų horoskope: jo padėtis ženkle, būste, laipsnyje, aspektai su kitomis planetomis, žvaigždėmis ir t. t. Pradėkime nuo Jupiterio padėties Zodiako ženkluose.

Kaip sužinoti planetų padėti galite rasti: http://www.dienoshoroskopas.net/horoskopu-sudarymo-pamokos/asmenine-planetu-padetis/

 

Avino ženkle

Jupiterio raiška čia itin dinamiška, kupina ugnies, noro aktyviai plėstis, skubėti, vadovauti, o kartais net lipti kitiems per galvas.  Žmonės, turintys šią poziciją, retai delsia, tad jei jau kažką nusprendžia, imasi tuoj pat ir su galinga energija. Paprastai jie pasitiki savo jėgomis ir siekia lyderiauti, o kaip tik to ir reikia, kad jiems sektųsi. Būtina imtis iniciatyvos ir nelaukti, kol kažkas kitas pastūmės į priekį. Kuo labiau sugeba apginti savo interesus ir nebijoti sunkumų, tuo daugiau gali pasiekti gyvenime. Svarbu vengti maksimalizmo ir egoizmo, nes šios savybės gali būti būdingos.

Jaučio ženkle

Dosnumas, darbštumas, kantrybė, ramus pasitikėjimas savo jėgomis, savo talentų suvokimas ir panaudojimas gali atnešti visokeriopą gerovę ir sėkmę. Kantriai dirbdami jie susikuria sau stabilias pajamas, saugų finansinį gėrį. Būtent finansinis stabilumas jiems teikia pasitenkinimo gyvenimu bei pasitikėjimo savimi. Patartina rinktis veiklą, kuri yra praktiška ir reikalinga daugumai. Tai gali atnešti galimybę vis plėstis ir realizuoti savo turimus talentus. Vertėtų ypač stebėti savo mitybą ir neleisti sau persivalgyti.

Dvynių ženkle

Su šiais žmonėmis lengva bendrauti, jie iškalbingi, protingi, greitai orientuojasi situacijoje ir visuomet turi vertingų idėjų. Sėkmę lengviausiai gali pasiekti dėl savo iškalbos, proto, judrumo ir komercinio talento. Jų smalsumas, noras sužinoti kuo daugiau, poreikis patirti vis kažką naujo paverčia juos įvairiapusiškais žmonėmis.  Įvairios bendravimo formos atveria jiems kelius į sėkmę bei plėtrą. Dažnai turi talentą rašymui, prekybai, darbui su reklama, mokymu, logistika, tarpininkavimu. Deja, dažnai būna pernelyg išsiblaškę

Vėžio ženkle

Žmonės, kurie turi Jupiterį Vėžio ženkle, tiesiog intuityviai žino, ką daryti būtų geriausia, kad sėkmė priartėtų. Ypatingą jėgą jie įgyja būdami taikiame santykyje su savo šeimos nariais, tėvais, gimtaisiais namais, tradicijomis. Tvirtą bazę gyvenime gali susikurti per smulkų šeimos verslą, nekilnojamąjį turtą, grožį ar per meną. Taip pat daug naudos sau bei kitiems gali suteikti rūpindamiesi kitais, globodami silpnesnius – tai tik didina jų pačių sėkmę bei autoritetą. Dažnai jie turi jaukius namus bei patogų aprūpinimą senatvėje. Gali būti pernelyg konservatyvūs ir kaprizingi.

Liūto ženkle

Ši Jupiterio pozicija suteikia orumo, pasitikėjimo savo jėgomis, dėkingumo, dosnumo, meilės bei optimizmo. Jie visuomet stipriau nei kiti trokšta turėti daugiau gerovės, tapti išskirtiniais, ryškiais, gyventi įdomiai ir nepasitenkinti tiesiog paprastais gyvenimo džiaugsmais. Jų energijos potencialas leidžia jiems pasiekti kažko daugiau jų pasirinktose srityse, tapti ryškiais lyderiais, būti įkvėpimo šaltiniais kitiems. Jų charizma, veiklumas ir stipri valia pelno populiarumą ir sėkmę. Vertėtų stebėti save ir neleisti sau pasipūtimo, per didelių ambicijų.

Mergelės ženkle

Sėkmė aplanko, kai žmonės su šia pozicija atsakingai vykdo savo pareigas, siekia švaros, tvarkos ir profesionalumo. Nepatartina aklai rizikuoti, nerti į avantiūras, tai nėra jų sėkmės kelias. Jų stiprybė yra darbštumas, kruopštumas, praktiškumas, gebėjimas mokytis ir laikytis disciplinos. Savo bei kitų žmonių sveikatos priežiūra jiems yra itin svarbi, juk jie geba ne tik patys pasirūpinti savo sveikata, bet ir suteikti naudingų žinių, patarimų aplinkiniams. Naminiai gyvūnėliai taip pat gali pritraukti daugiau sėkmės.

Svarstyklių ženkle

Rimta, abipusė partnerystė tiek meilėje, tiek ir versle ar darbe atneša norimą tobulėjimą. Aktyvus socialinis gyvenimas, įvairiapusiškumas, gebėjimas tinkamai pasirūpinti savo išvaizda, mandagumas ir aristokratiška elegancija lemia, jog šie žmonės tampa populiarūs ir mėgstami. Stiprus teisingumo pojūtis ir noras laikytis taisyklių paverčia juos patikimais partneriais. Patartina kuo daugiau dėmesio skirti savo antrąjai pusei, nes būtent dėl partnerystės šios Jupiterio padėties savininkui yra suteikiamos gražiausios galimybės.

Skorpiono ženkle

Jupiteris Skorpiono ženkle suteikia vidinės jėgos imtis tokių veiksmų, apie kokius kiti nedrįstų net pagalvoti. Šie žmonės nebijo rizikos, aštrių situacijų, didelių pinigų ir verslo. Jie nėra linkę atvirauti, tad visuomet turi paslapčių. Juos traukia viskas, kas sudėtinga, mistiška, neatskleista, paslėpta. Intymumas ir seksualiniai santykiai jiems itin svarbūs, be šių dalykų jie sunkiai įsivaizduoja pilnavertį gyvenimą. Jei nebijo išeiti iš savo komforto zonos, tuomet gyvenimas juos apdovanoja netikėtomis dovanomis.

Šaulio ženkle

Čia Jupiterio planeta yra savo buveinėje ir pasireiškia itin stipriai. Paprastai tokie žmonės būna ypač sėkmingi, tikri sėkmės kūdikiai. Jiems pravartu kuo daugiau keliauti, siekti išsilavinimo, mokytis tam, kad vėliau galėtų mokyti kitus. Aplinkiniai savaime laiko juos autoritetais, išmintingais, tiesą skleidžiančiais žmonėmis, kurie gali suteikti žinių, išmokyti kažko išties vertingo. Optimizmas, tikėjimas savo idėjomis bei aukštesnių jėgų vedimu, veržlumas ir nuotykių troškimas tik dar labiau traukia palankias galimybes. Gali turėti problemų dėl antsvorio.

Ožiaragio ženkle

Tikroji sėkmė ateina vyresnio amžiaus, tad šiems žmonėms būtina turėti kuo daugiau kantrybės, ypač jaunystėje, kuomet atrodytų, jog sėkmė vis pabėga. Maždaug nuo 29,5–30 metų prasideda šių žmonių aukso amžius. Nors ir iš lėto, tačiau užtikrintai, jie eina pirmyn iki savo tikslų, kurių visuomet turi. Karjera ir socialinis statusas čia didžiulė vertybė, nes be darbo, tikslo, profesinės plėtros ir karjeros galimybių jiems sunku jausti laimę. Koncentracija į tikslą, strategija ir disciplinuotas darbas užtikrina sėkmingus rezultatus.

Vandenio ženkle

Plėtra ateina neįprastais, netikėtais ir originaliais būdais. Nereikėtų bijoti būti kitokiems nei visi, juk būtent jų ekscentriškumas ir yra jų raktas į sėkmę. Draugų ir bendraminčių jiems nestinga – tai svarbi jų gyvenimo dalis, juk būtent per juos gyvenimas atneša įdomių idėjų, palankių progų iškilti ne tik socialiniame, bet ir dvasiniame gyvenime. Puiku stengtis nuveikti kažką naudingo visuomenei, per tai ateina aplinkinių pagarba bei populiarumas.

Žuvų ženkle

Šie žmonės tikri svajotojai, meniškos, subtilios prigimties, kūrybingi ir švelnūs. Kuo labiau jie rūpinasi kitais, tuo labiau jais rūpinasi Jupiteris ir suteikia palankių progų bei dovanų. Altruizmas, saikingas pasiaukojimas ir užuojauta skatina išskleisti didžiausius stebuklus šių žmonių gyvenimuose. Tiesa, kartais jie gali būti tinginiai, mėgti tiesiog plaukti pasroviui ir laukti, kol kažkas gero nutiks savaime. Jie išties talentingi psichologai, kurie puikiai jaučia kitų nuotaikas. Žinoma, jog nevertėtų pamiršti, jog Jupiteris – tik viena planeta ir todėl nereikėtų skubėti daryti rimtų sprendimų remiantis tik jos padėtimi. Visuomet svarbu kruopščiai išnagrinėti visą horoskopą ir tik tuomet taps tikrai aišku, kur ir kaip žmogus gali sulaukti savo didžiausios sėkmės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *