Mergelė

Jūsų gyvenimas verčiasi kūlio. Tai, kas buvo svarbu, tampa nesvarbu. O tai, kas buvo nereikšminga, staiga tampa didinga. Svarbu teisingai sudėlioti prioritetus. Apsibrėžti savo vertybes jums teks per visus ateinančius ir dar porą kitų metų. Ateina gyvenimo periodas, kai išbandysite save įvairiose situacijose, atsikąsdami uždrausto vaisiaus. Tai jūsų naujas pasaulio ir savęs jame pažinimo būdas.

Bendravimas

Gyvenimo ritmas spartėja. Paskalos jūsų daugiau nedomina: argi žvaigždžių gyvenimas neprimena nesibaigiančios muilo operos? O jums reikia kažko tikro, gyvo ir šilto! O jei pažvelgtumėte į tai iš kitos pusės, pavyzdžiui, kaip į ekstremalų sportą arba naktinį safarį? Tik kitas rakursas – o kiek dramos, energijos, rizikos! Mėgaukitės susitikimais su žmonėmis – tai padės jums plačiau pažvelgti į pasaulį.

Meilė

Senas draugas erzina. Iš pradžių – nes neatitinka jūsų idealų. O paskui – ir tuo, kad išvis neturi idealų. Vienu žodžiu, santykiai priėjo aklavietę. Vyras, atitinkantis jūsų naujus standartus, pasirodys rugpjūčio pradžioje. Romanas bus neilgalaikis, tačiau abipusiškai naudingas, jį šiltai prisiminsite. Užtat antroji metų pusė bus karšta. Stiprūs vyriškiai ateis ir išeis, kol nebūsite pasiruošusi išlaikyti valdingą asmenybę šalia savęs.

Darbai

Imsite mąstyti netradiciškai ir vieną po kitos skleisti pasauliui idėjas. Iš jūsų nestandartinių minčių pasiruošę uždirbti kiti – ir pavasarį jie ateis pas jus su dalykiniais pasiūlymais. Sutikite su viskuo! Tik prisiminkite: svetimus pinigus lengviau švaistyti, todėl per daug neatsipalaiduokite.

Įvaizdis

Noras rengtis pabrėžtinai seksualiai taps nenugalimas, o dizainerių kolekcijose to trūkumo nerasite. Atsisakykite jų pasiūlymų vilkėti megztas mini sukneles ir megztinius su šilkiniais „pižaminiais“ šortais – ir apsiginklavusios tuo žinojimu, atlikite savo garderobo reviziją.

Poilsis

Kaip atsipalaiduoti po gausybės darbų? Kaip patikėti savo rūpesčius kitiems? Žvaigždės siūlo nukeliauti į gydomąją sanatoriją. O grįžus pasinerti į darbus su prašviesėjusiomis mintimis ir aiškiai regima horizonto linija. Malonios atostogos laukia ir lapkričio pabaigoje – tai bus arba medaus mėnuo, arba joga Tibeto kalnuose. Ir nei vienur, nei kitur nuobodžiauti neteks.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *